Události

PřIDAt událost

16. Přeštický polní den

Představíme Vám prodejní sortiment ozimých obilnin v čele s letošní novou pšenicí RGT Revolver. Připravili jsme i ukázky novinek pro rok 2024. Občerstvení zajištěno.

Polní den SOUFFLET AGRO v Litovicích

Vážení pěstitelé, obchodní partneři, dovolte nám, abychom Vás pozvali na plánovaný Polní den v ČSO Litovicích, který se letos koná v úterý 20. 6. 2023. Máme pro Vás připravený bohatý odborný program zaměřený na to co pěstitele zajímá včetně kvalitního občerstvení. A jaký program Vás letos čeká? Představení sortimentu zastupovaných odrůd, včetně pro náš trh speciálně vychovaných novinek Největší přehlídka fungicidních, morforegulačních […]

JEDNODENNÍ KURZ PRO DOPRAVCE přepravující zvířata

Vážené dámy, vážení pánové, je tady další termín kurzu pro přepravce zvířat pořádaného agenturou ZOOREKVALIFIKACE. Pokud se tedy chcete vyhnout nepříjemnostem a pokutám při kontrolách na svých cestách (ať už za výstavami, závody, nebo když vezete zvířata k novým majitelům či na jatka), přihlaste se a přijeďte. Průkaz přepravce máte na celý život, a to za ten jeden den kurzu […]

Polní den Luskovino - obilné směsky Petrovice u Sedlčan

Polní den na téma luskovino - obilné směsky, odrůdy luskovin, meziplodiny a jejich směsi. Předvedeme názorně a za přítomnosti odborníků vhodné směsi a odrůdy. Věříme, že proběhne pestrá odborná dikuse.  

Polní den Luskovino - obilné směsky ZOD Mrákov

Polní den na téma luskovino - obilné směsky, odrůdy luskovin, meziplodiny a jejich směsi. Předvedeme názorně a za přítomnosti odborníků vhodné směsi a odrůdy. Věříme, že proběhne pestrá odborná dikuse. Nově byly zařazeny ozimé LOS, jako přeplodiny pro kukuřice.

Polní den DITANA

Tradiční polní den na pozemcích Agra Velký Týnec a.s. Prohlídka odrůdového pokusu v ozimé pšenici, fungicidní pokusy a pokusy s morforegulátory a stimulátory v ozimé pšenici s odborným výkladem, pokusy s diferencovanou výživou s odborným komentářem.

AGRALL Polní den 2023

Přijměte naše srdečné pozvání na 12. ročník velkolepé POLNÍ SHOW Letošní ročník polní show, která proběhne 22. června 2023 od 10 hodin, detailně představí flotilu sklízecích mlátiček CLAAS v čele s LEXION 8900, LEXION 6600 a TRION 660. Současně představíme také flotilu sklízecích řezaček CLAAS JAGUAR. Hlavním tématem budou traktorys plynulou převodovkou CMATIC: CLAAS AXION 870 s CEMIS 1200 & CTIC se systémem CEMOS, který […]

Jihočeský polní den

27. Ročník tradiční akce se zaměřením na pšenici a řepku ozimou; detaily najdete na webu osevabzenec.cz popř. mojehnojiva.cz

Polní den luskovin

Akce je věnována aktuálnímu stavu v oblasti pěstování luskovin, dopadu SZP, využití hrachu v krmivářství monogastrů. K prohlédnutí budou genové zdroje, zkoušky odrůd hrachu a bobu, pokusy SDO, pokusy zaměřené na ochranu proti chorobám, škůdcům a plevelům, luskovinoobilní směsky atd.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down