Události

PřIDAt událost
Právě probíhající

Výstava Regenerativní zemědělství: Půda plná života

V Národním zemědělském muzeu v Praze je do 27. srpna k vidění nová výstava s názvem Regenerativní zemědělství: Půda plná života, kterou připravil startup Carboneg s dalšími partnery. Představuje inovativní přístupy k obnově půdy i udržitelnému hospodaření a nabízí jedinečný pohled na historii a principy regenerativního zemědělství.   Výstava provede návštěvníky od počátků konceptu regenerativního zemědělství z 80. let na Rodale institutu […]

DEN PRO MÁK 2023 - Kostelec na Hané

Program 9.00 - 9.30 h.: Prezence a občerstvení 9.30 – 10.30 h.: Aktuální informace o činnosti spolku Český modrý mák osevní plochy, možný vývoj ceny zkoušení nových přípravků do máku, moření nové odrůdy ozimého máku (pokusy v dalším roce) půdoochranné technologie v souvislosti se zařazením máku do plodin s nízkou ochrannou funkcí změna limitu opiových alkaloidů pro konečného spotřebitele (celá, rozdrcená nebo rozemletá […]

Polní den luskovin

  Program 08:30–09:30 Prezence účastníků v areálu společnosti AGRITEC občerstvení 09:30–10:30 Aktuální stav v oblasti pěstování luskovin 10:30–11:00 Konzultace a diskuze 11:00–13:00 Prohlídka polních pokusů společnosti AGRITEC po 13:00 Občerstvení konzultace, výměna zkušeností prohlídka odrůdových pokusů Přednášející: Výzkumní pracovníci společnosti AGRITEC a spolupracujících organizací.

Polní den Šlechtitelská stanice ÚHŘETICE

Polní den na Šlechtitelské stanici Selgen, a.s. v ÚHŘETICÍCH Šlechtitelé odrůd Vás provedou porosty čerstvých novinek i známých odrůd ozimých pšenic z produkce Selgen, a.s.  Po prohlídce Vás zveme na oběd. Podrobnosti v přiložené pozvánce. K návštěvě Vás za Slegen, a.s.zvou Bc. Tomáš Bláha a Ondřej Krajčovič DiS.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down