Události

PřIDAt událost

Polní den MendelAgro 2023

Tradiční polní den Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Během akce si zájemci mohou prohlédnout řadu polních pokusů se všemi významnými polními plodinami a také sortiment tradičních i méně obvyklých druhů ovocných dřevin. Přesná adresa PPS zde: https://goo.gl/maps/yVZXzC3En9WxE5d19

14. Polní den v Chlumci nad Cidlinou

Představíme Vám prodejní sortiment ozimých obilnin a řepek v čele s letošní novou pšenicí RGT Revolver. Připravili jsme i ukázky novinek pro rok 2024. Občerstvení zajištěno.

Polní den SOUFFLET AGRO v Rostěnicích

Vážení pěstitelé, obchodní partneři, dovolte nám, abychom Vás pozvali na plánovaný Polní den v Rostěnicích, který se letos koná v 8. 6. 2023. Máme pro Vás připravený bohatý odborný program zaměřený na to co pěstitele zajímá včetně kvalitního občerstvení. A jaký program Vás letos čeká? Představení sortimentu zastupovaných odrůd, včetně pro náš trh speciálně vychovaných novinek Největší přehlídka fungicidních, morforegulačních a výživářských […]

Prosperita chovu skotu závisí na odchovu telat a jalovic

Seminář zaměřený na poznatky zlepšující efektivitu odchovu telat a jalovic dojeného skotu včetně zdravotních aspektů s přednášejícími z VÚVeL, JU a Mikropu Čebín. Koná se na Výzkumném ústavu veterinárního lékařství, v. v. i. Kontakt: tereza.krejcirova@vri.cz; tel.: 773 756 631.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down