« Všechny Akce

Ověření vlivu přídavku Albit k integrované ochraně révy vinné a degustace vín z projektu

7. 2. 2023 | 14:00 - 17:00

Prezentace zaměřená na představení projektu, kde sledujeme od jara roku 2021 na dvou viničních polohách (druhý vinohrad od jara 2022) působení přípravku Albit Max. Jedná se o mladý vinohrad s odrůdou Hibernal a naopak druhý je asi čtyřicetiletý vinohrad s odrůdou Rulandské modré. Každý vinohrad je rozdělen na část A a B. Část A je ošetřována běžnou ochranou v integrované produkci. Část B je stejná ochrana + Albit Max přidaný do každého postřiku plošně.

Dokumentace probíhá celoročně od květu po sklizeň ve spolupráci s předním nezávislým odborníkem na ochranu rostlin. Zpracování hroznů probíhá v malém rodinném vinařství.

Přijďte si poslechnout výsledky projektu, můžete konzultovat se zástupci firmy Mayline, nezávislým odborníkem Ing. Karlem Říhou a zástupcem Vinařství DeVino Richardem Šemíkem, který vám představí vína vyrobená v rámci tohoto projektu. Můžete ochutnat 6 – 12 vín ze dvou ročníků.

Rezervace míst není nutná.

Adresa udalosti:

Golf resort JEZERA (salonek), Nádražní ulice 982, 687 22 Ostrožská Nová Ves www.golfjezera.cz

Mapa:
Pořadatel:

Mayline corporation, s.r.o.
Adresa: Bílkova 855/19, Staré Město, 110 00 Praha
Telefon:773539241
E-mail:mayline@mayline.eu

Podrobnosti

Datum:
7. 2. 2023
Čas:
14:00 - 17:00
Webová stránka:
https://www.mayline.eu/

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down