« Všechny Akce

Odborné vinohradnicko - vinařské semináře

8. 2. 2023 | 8:30 - 9. 2. 2023 | 17:00

ODBORNÝ VINOHRADNICKO-VINAŘSKÉ SEMINÁŘE 2023
ve středu 8.2. a čtvrtek 9.2.2023
V nových reprezentativních prostorách se skvělou kuchyní Hotelu Akademie - prostory ve Vile Jarmila; Zahradní 1295; 691 02 Velké Bílovice www.hotelakademie.cz

Pozvánka a přihláška

Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční, ODBORNÉ VINOHRADNICKO-VINAŘSKÉ SEMINÁŘE. Výbor Noravínu se rozhodl znova uspořádat tuto mnohaletou tradiční akci - semináře pro vinohradníky, vinaře, odbornou i laickou vinařskou veřejnost i přes značnou nepřízeň okolností - VF nám snížil dotaci o 66%!
Připravený program slibuje vysokou odbornou úroveň, přednášky přislíbili špičkoví odborníci i zástupci firem, kteří hodlají představit své výrobky a odborné znalosti. Program bude upřesněn do konce měsíce.
Semináře pořádá a organizačně zajišťuje Moravín, svaz moravských vinařů, za podpory Vinařského fondu ČR a reklamních partnerů. Přednášky jsou koncipovány do bloků se zaměřením na vinohradnictví, vinařství, legislativu, dotace, marketing a obecné informace v rámci oboru.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, přihlašte se (zakupte si vstupenky za zvýhodněnou cenu) co nejrychleji prostřednictvím e-shopu na www.moravin.com, nebo zašlete přihlášku e-mailem na info@moravin.com. Přihláška na seminář je přenosná, uhrazený účastnický poplatek se při neúčasti nevrací. Potřebujete-li vystavit fakturu, uveďte to do poznámky. V ceně vstupenky je vstup na semináře, degustace, oběd a drobné občerstvení během akce. Středeční večerní miniraut a degustace s prohlídkou vinařství je za příplatek.

Adresa udalosti:

Hotel Akademie (Sklep Vila Jarmila) Zahradní 1295; 691 02 Velké Bílovice www.hotelakademie.cz

Mapa:
Pořadatel:

Moravín, svaz vinařů
Adresa: Moravín, svaz moravských vinařů, z.s., Korespondenční adresa: Nová 48, 692 01 Mikulov
Telefon:603248313
E-mail:info@moravin.com

Podrobnosti

Zahájení:
8. 2. 2023 | 8:30
Ukončení:
9. 2. 2023 | 17:00
Webová stránka:
https://www.moravin.com/

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down