« Všechny Akce

Yara webinář: Listová hnojiva - významný faktor pro docílení vyrovnané výživy rostlin + Bilance živin a nitrátová směrnice 2023

25. 1. 2023 | 9:00 - 10:30

Před nadcházející sezonou jsme pro vás připravili minisérii 2 webinářů zaměřených na výživu rostlin a související témata. Stejně jako v loňském roce jsme přizvali i externí odborníky.

 

Webináře se budou mimo efektivní výživy rostlin věnovat také problematice bilance živin a nově zaváděné elektronické evidenci hnojení, která s sebou přináší mnohé otázky.

 

Na oba chystané webináře vám stačí jedna registrace. V přihlašovacím formuláři jednoduše zaškrtněte, na které webináře chcete dostat pozvánku. 

 

Po registraci Vám vždy 2 dny před konáním daného webináře pošleme odkaz s přístupem.

 

Odkaz na registraci: https://www.yaraagri.cz/novinky-a-akce/akce/2023-webinare/

 

Webináře jsou zdarma a registrovaným bude zaslán záznam.

Délka jednotlivých webinářů je plánována zhruba na 60 min + případné dotazy.

 

 

Program webinářů

 

  1. 1. 2023 - Efektivní výživa polních plodin na jaře 2023 - Ing. Vojtěch Kovařík (Yara Agri) + Elektronická evidence hnojení a zákon o hnojivech - nejčastější dotazy- Ing. Michaela Budňáková (Ministerstvo zemědělství)

 

  1. 1. 2023 - Listová hnojiva - významný faktor pro docílení vyrovnané výživy rostlin- Ing. Georgi Kostov (Yara Agri) + Bilance živin a nitrátová směrnice 2023- Ing. Jan Klír, CSc. (VÚRV Ruzyně)

 

Vždy od 9h (cca 60 min + dotazy)

 

Dotazy
Vaše dotazy nám můžete poslat předem prostřednictvím registračního formuláře (pouze uveďte, ke kterému webináři dotaz patří) nebo je budete mít možnost položit prostřednictvím chatu během webináře.

Příloha
Adresa udalosti:

online webinář

Mapa:
Pořadatel:

Yara Agri
Adresa:
Telefon:602625476
E-mail:hnojiva@yara.com

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down