« Všechny Akce

Polní den LUKROM 2023

6. 9. 2023 | 9:00 - 13:00

Vážení obchodní partneři, 

srdečně vás zveme na polní den LUKROMu, který se bude konat 6. 9. 2023 na pozemcích společnosti Lukrom Plus s.r.o. v Tlumačově na Zlínsku na stejném pozemku, jako v loňském roce. 

Představíme vám široké portfolio novinek značky HORSCH se zaměřením na úsporu času pro obsluhu a také snadné nastavení a údržbu. 

Těšit se můžete na přednášku zástupce vedení společnsti HORSCH Leeb. Naše pozvání přijal Theodor Leeba, který bude mít možnost vám sdělit novinky a přiblížit situaci na trhu v našem okolí i ve světě, ve výrobě v rozvoji firmy, a hlavně k trendech kam se bude postřiková technika v příštích letech ubírat.

Dále budete mít prostor si všechny stroje důkladně prohlédnout, některé i aktivně vyzkoušet na jednotlivých stanovištích zaměřených na všechna čtyři zemědělská odvětví, na která se právě výrobce HORSCH cíleně zaměřuje. Na všech stanovištích si jistě zákazníci najdou své, co je zajímá a dostanou samozřejmě fundovaný odborný výklad našich prodejců či technologických i technických poradců.

Takže neváhejte navštívit náš polní den LUKROMu zaměřený na techniku HORSCH, na jehož doprovodném programu nebude chybět dostatek výborného občerstvení a přátelské farmářské atmosféry.

Na setkání se těší LUKROM team

Příloha
Příloha
Adresa udalosti:

Tlumačov

Mapa:
Pořadatel:

LUKROM, spol. s r.o.
Adresa: Lípa 81, 763 11 Lípa
Telefon:577157101
E-mail:info@lukrom.cz

Podrobnosti

Datum:
6. 9. 2023
Čas:
9:00 - 13:00

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down