« Všechny Akce

Konference Živá krajina - nejvýznamnější událost o regenerativním zemědělství v ČR

31. ledna | 9:00 - 17:30

Nejvýznamnější událost o regenerativním zemědělství v České republice.

Druhý ročník celorepublikové konference Živá krajina představí 16 řečníků, mezi kterými bude i přední americký expert na regenerativní zemědělské systémy pan Timothy LaSalle, významný půdní mikrobiolog doc. Ladislav Miko a řada inspirativních českých jmen. Konference pod záštitou ministerstva životního prostředí, ministra zemědělství Zdeňka Nekuly a rektora České zemědělské univerzity profesora Petra Skleničky se uskuteční 31. ledna 2023 v aule ČZU v pražském Suchdole a online.

Akce, kterou i letos pořádá start-up Carboneg ve spolupráci s Výzkumným ústavem zemědělské techniky a Výzkumným ústavem rostlinné výroby je součástí evropského programu EIT Food the Regenerative Agriculture Revolution.

Vstupenky jsou dostupné v několika kategoriích, pro zástupce zemědělských podniků a farem jsou zdarma. Podrobný program akce je k dispozici na http://www.konference-zivakrajina.cz/o-akci/.

 

Příloha
Adresa udalosti:

Praha-Suchdol, Kamýcká 1276

Mapa:
Pořadatel:

Carboneg
Adresa: Doudlebská 5, Praha 4
Telefon:+420253253283
E-mail:praha@carboneg.eu

Podrobnosti

Datum:
31. ledna
Čas:
9:00 - 17:30
Webová stránka:
https://www.konference-zivakrajina.cz/

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 ČTK. Profi Press, s.r.o. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
crossmenuchevron-down