Na jižní Moravě začaly žně
Na jižní Moravě vyjely do polí první kombajny a zahájily tak letošní žně. Sdělila to mluvčí Agrární komory ČR Barbora Pánková. Termín začátku sklizně je podle ní podobný jako v loňském roce. Zemědělci loni sklidili 7,69 milionu tun základních obilovin, meziročně o 892 000 tun více. Na hodnocení letošní sklizně je podle Pánkové ještě brzy, kvůli nepříznivému počasí ale podle […]Zemědělec















